• info@ivedikorganizesanayi.com

Süpersan Makina Sanayi Tic.Ltd.Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
45 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: H.MEHMET CEYLAN
  • ADRES: 1169. SOKAK (ESKİ 1) 58
  • TELEFON: 0 (312) 354 5956
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız SÜPERSAN MAKİNE Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak 1 Temmuz 2001 yılında Ostim sanayi sitesinde faaliyetine başlamıştır. Sektöründe talepleri karşılamak üzere satış, servis ve yedek parça departmanlarını kısa sürede tamamlamıştır. Müşterimiz hep daha iyisine layıktır anlayışı üzerine 14 Ağustos 2003 yılında satış departmanını ayırarak Ankara – Ulus satış mağazasını hizmete açmıştır.

SÜPERSAN MAKİNE, bu şekilde kuruluş amaçlarından birini gerçekleştirmiş olup satış mağazası ve yetkili servisi (TSE Satış Sonrası Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi) ile güvenli, yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlama esasına göre çalışmalarını sürdürmektedir. Konusu ile ilgili enerji & güç sistemleri, tarım, bahçe ve peyzaj makineleri satışını ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

SÜPERSAN MAKİNE, sektöründe imalatın her safhasında, montaj ve teslimatına kadar kalite kontrol testlerinden geçirilerek dünyaca kanıtlanmış markaların temsilciliğini yapmaktadır. Ayrıca 2008 yılı itibariyle küresel ısınma, kuraklık, afet ve depremlere duyarlılık adına DÜNYADA YEŞİL NOKTA olarak ekolojik misyonda kendini ifade etmeye çalışmaktadır.

SÜPERSAN MAKİNE, dinamik bir ekip çalışması sayesinde süratle, pazar şartlarında rekabetçi, müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilecek özelliklerde ürünleri ve bu ürünlere yönelik hizmetlerin sunulmasını sağlamaktadır.

Hedeflerimiz; yeni pazar stratejileri oluşturup kaliteyi ilke edinmiş yenilikçi bir şirket olmak. Tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak yeterlilikte ürünleri tedarik etmek. Çalışanlarımıza, Bayilerimize ve Müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük ilkelerini kaybetmeden tebessüm ile hizmetimizi verebilmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.